Menu Zamknij

NOWE ZABIEGI

Trwała depilacja laserowa

Laser diodowy MeDioStar Next Pro to synonim bezpiecznej i bezbolesnej depilacji, także w przypadku ciemnych typów skóry. Wysoka energia dociera także do mieszków włosowych na głębszych poziomach. Nawet przy używaniu energii o większej gęstości urządzenie zawsze działa delikatnie, co  gwarantuje niskie ryzyko i delikatne zabiegi dla pacjentów. Światło lasera przechodzi przez powierzchowne warstwy skóry, a melanina znajdująca się w mieszkach włosowych absorbuje jego energię. Powstająca w wyniku absorbcji energia cieplna powoduje uszkodzenie otoczenia mieszków włosowych odpowiedzialnego za odrastanie włosa. Promieniowanie laserowe powoduje trwałe uszkodzenie włosów znajdujących się wyłącznie w fazie aktywnego wzrostu. Włosy znajdujące się w innych fazach cyklu nie ulegają uszkodzeniu i odrastają w późniejszym czasie. Z tego powodu dla uzyskania znaczącego efektu konieczne jest kilkukrotne powtórzenie zabiegu depilacji laserowej w        4-8 tygodniowych odstępach czasu, tak by w trakcie kolejnych sesji zniszczyć te włosy, które początkowo znajdowały się w fazie regresji lub spoczynku.

Fotoodmładzanie 

Fotoodmładzanie, to nie tylko poprawa wyglądu skóry, ale również jej leczenie. W sposób kompleksowy likwidowane są: rumień oraz objawy starzenia się skóry: zmiany pigmentowe tj. przebarwienia, piegi, plamy posłoneczne i starcze. Zabiegi skracają i przebudowują włókna kolagenowe, dzięki czemu skóra jest jędrniejsza, bardziej elastyczna, zmniejszają się rozszerzone pory i wygładzają zmarszczki. Zabiegi te stosowane są w każdym wieku, również u młodych osób z problemami skórnymi. Równie często poddają się im panie, jak i panowie. Zabiegi  wykonuje  się  co  3-4  tygodnie  metodą  kontaktową  oraz co 2 tygodnie metodą bezkontaktową. Liczba zabiegów 3-5.

Zabiegi na grzybicę paznokci

Zabieg laserowy polega na podgrzaniu paznokcia i otaczającej skóry. Wysoka energia świetlna emitowana przez laser penetruje przez płytkę paznokcia, podnosi temperaturę łożyska paznokcia. Podczas zabiegu laserowego, głowica porusza się szybko zygzakiem od lewej do prawej I od góry do dołu, nad płytką paznokcia (obejmując również 2mm skóry wokół paznokcia) aż do odczuwalnej granicy ciepła. Zabieg laserowy ma na celu jak najdłuższe utrzymanie najwyższej akceptowalnej przez pacjenta temperatury, tak długo aby podgrzać pasożyty powodujące zakażenie, do temperatury która je zniszczy. Czas zabiegu zależy od rozmiaru paznokcia (duży paznokieć zajmuje ok. 2 minut), od tego jak mocno paznokieć jest zmieniony chorobowo i zgrubiały. Już po pierwszym zabiegu widać znaczną poprawę zmian chorobowych. Zabieg wykonujemy raz w miesiącu, powtarzamy do całkowitego zrośnięcia paznokcia. Zabiegi wykonujemy po stwierdzonej po badaniach grzybicy. 

Zabiegi przeciwtrądzikowe 

Skazy i niedoskonałości skóry często są przyczyną dyskomfortu psychologicznego i psychosomatycznego, a w przypadku trądziku odwróconego mogą stanowić poważny problem. Urządzenie MeDioStar Next Pro stanowi niezbędną pomoc w usuwaniu zmian skórnych, bez konieczności stosowania środka znieczulającego. Laser diodowy niszczy szybko namnażające się bakterie beztlenowe odpowiedzialne za zmiany ropne i zapalne w trądziku. Celem zabiegu jest zwalczenie bakterii powodujących stan zapalny oraz zmniejszenie wielkości gruczołów łojowych. Zabiegi wykonuje się w serii 4-5 zabiegów raz na tydzień. Po około 2 , 3 zabiegu stan skóry może ulec pogorszeniu (efekt chwilowy), ze względu na wydzielanie toksyn przez zabite bakterie odpowiedzialne za trądzik. Zabieg jest dość odczuwalny, ale w zamian za to możesz cieszyć się piękną i gładką skórą!

Przeczytaj o innych naszych aktualnościach lub promocjach: